Świeradów-Zdrój jest piękny o każdej porze roku, ale my szczególnie uwielbiamy go WIOSNĄ! 

Przyroda w Górach Izerskich zaczyna budzić się do życia, kiedy to na stokach pojawiają się pierwsze krokusy. To właśnie krokusy izerskie - symbol tych gór, przyciągają uwagę turystów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości przygotowaliśmy na ten wiosenny czas oferty specjalne.

W Elements Hotel & Spa nie zapominamy o naszych najmłodszych gościach dla których to przygotowaliśmy CODZIENNE ANIMACJE! Nasi animatorzy, którzy nie mogą doczekać się wspólnie spędzonego czasu z pociechami, przygotowali specjalnie dla najmłodszych m.in. tematyczne warsztaty kreatywne, mini disco czy turniej dla rodzin w Waterpolo! 

W Elements Hotel & Spa każdy znajdzie coś dla siebie! Dla aktywnych przygotowaliśmy zajęcia fitness, wśród których znajdziecie poranną jogę, nordic walking czy streching a wieczorem Goście będą mogli odpręzyć się na naszm tarasie przy restauracji Elements z przepięknym widokiem na Góry Izerskie czy urządzić rodzinne grilowanie.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy również weekendy z muzyka na żywo! W każdy piątek muzycznie zauroczy was Live Piano Music w wykonaniu Pana Zdzisława Fibicha. Sobotnie wieczory w Lobby Barze umili naszym Gosciom niestamowity wokal Agaty Jurewicz z Cocons Club wraz z Piotrem Sobotą. Wszystko to sprawi, że nie będziecie mogli oderwać się od wspaniałych przeżyć muzycznych.

Powyższe propozycję to zaledwie kilka z spośród tego co można robić w naszym Hotelu podczas wiosennego wypoczynku. 

Spraw, by ta wiosna była wyjątkowa i spędź ją wspólnie z Elements Hotel & Spa.  

Sprawdź nasze oferty i zarezerwuj pobyt już dziś!

ZAREZERWUJ POBYT:

Dział rezerwacji indywidualnej:

 +48 75 629 99 90

rezerwacje@elements-hotel.pl