Długi weekend czerwcowy w górach to kolejna okazja, aby przedłużyć sobie urlop do 4 dni! Weekend Bożego Ciała to przedsmak zbliżających się wielkimi krokami wakacji, a co za tym idzie w parze - oczywiście pory urlopowej! 

Góry Izeraskie są piękno o każdej porze roku, ale my najbardziej uwielbiamy je w porze letniej. Bo kiedy jak nie teraz skorzystać z urokliwych widoków i wypoczywać w pięknych okolicznościach przyrody. Hotel Elements & Spa zachwyci Cię pod każdym względem. Uwzględnij w swoich letnich planach wizytę w Naszym hotelu - gwarantujemy, że urzeknie Was tak samo jak Nas.


Podczas tego pobytu, przygotowaliśmy dla najmłodszych, jak i trochę starszych gości moc atrakcji. 
Wasze pociechy z pewnością ucieszą się na bogaty program animacji, a nasi animatorzy sprawią, że nie zaznają ani chwili nudy. W programie przygotowaliśmy m.in. zabawy taneczne, warsztaty plastyczne czy wodne zabawy w basenie, a na koniec dnia będą mogły poczuć się trochę jak dorośli i zabawić się podczas Mini Disco. Dorośli docenią także propozycję przygotowane dla nich. Nordic walking czy stretching to tylko niektóre propozycje jakie będą mogli podjąć pod okiem naszych instruktorów i zadbać nie tylko o odpoczynek dla duszy wypoczywając w pięknych okolicznościach natury ale także zadbać o witalność swojego ciała.

Dodatkowo w naszym pakiecie #Długi Weekend Czerwcowy zaplanowaliśmy dla naszych gości poznanie Gór Izerskich i wjazd koleją gondolową na Stóg Izerski z którego podziwiać można piękną panoramę Świeradowa- Zdroju i okolic a przed powrotem skorzystać z werandy znajdującej się przy schronisku PTTK, który stanowi częsty cel kuracjuszy i turystów i coś zjeść w pięknych okolicznościach przyrody.
Dodatkowo w piątek do obiadokolacji zapraszamy was na grilla i spędzenie wspaniałego wieczoru w gronie rodziny i przyjaciół na naszym tarasie przy restauracji z którego wieczorami rozpościera się piękny widok na zachód słońca nad okolicznymi górami. A to jeszcze nie wszystko co dla was przygotowaliśmy!Natomiast w sobotę zapraszamy was na koncert z muzyką na żywo. W ten wieczór czas umili wam……Wspaniały wokal w połączeniu z dźwiękami instrumentalnymi na żywo to ukojenie dla zmysłów oraz ogromna porcja relaksu podczas której zachęcamy was do skorzystania z oferty naszego Lobby Baru, gdzie nasi barmani przygotują dla was najlepsze drinki i koktajle. Ten wieczór zostanie na długo w waszej pamięci!

Zarezerwuj pobyt w terminie 8-11.06.2023 w Elements Hotel & Spa i ciesz się czerwcowym weekendem wspólnie z najbliższymi w pięknych okolicznościach przyrody. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami!

Telefonicznie:
+48 75 629 99 90
rezerwacje@elements-hotel.pl