Majówka w Elements Hotel & Spa to doskonały pomysł na relaks i wypoczynek w okolicznościach pięknej przyrody Gór Izerskich, a w tym roku może trwać ona aż 5 dni !

Idealne połączenie nie istnieje…My uważamy inaczej.

Kilka wolnych dni oraz wiosenna aura to idealne okoliczności aby w czasie majowego weekendu rozważyć pobyt w sercu Gór Izerskich ze szczególnym mikroklimatem i niezwykle tajemniczą naturą.

To świetna okazja do zwiedzania pięknych szlaków turystycznych a w czasie wolnym od wędrówek warto skorzystać z atrakcji jakie oferuje nasz hotel. W związku z tym dla naszych wyjątkowych gości przygotowaliśmy ofertę specjalną #Majówka w Górach Izerskich.


Basen ze strefą Wellness w której znajduje się jacuzzi oraz strefa saun to doskonałe miejsce by zrelaksować się po całym dniu spędzonym na wędrówkach. Chcemy aby majówka w Elements Hotel & Spa była dla naszych Gości wyjątkowym i niezapomnianym czasem spędzonym w gronie rodziny i przyjaciół.

Elements Hotel & Spa oferuje również wiele atrakcji dla całej rodziny w postaci codziennych animacji dla dorosłych i naszych najmłodszych gości, co pozwala rodzicom na chwilę odpoczynku. Posiadamy także sale gier i zabaw co sprawia, że pobyt z najmłodszymi pociechami staje się jeszcze przyjemniejszy.

Podsumowując - weekend majowy w Elements Hotel & Spa to doskonały pomysł na relaks i wypoczynek w okolicznościach pięknej przyrody. Hotel z basenem w górach i innymi atrakcjami sprawią, że wspólnie spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi będzie jeszcze bardziej przyjemny i komfortowy.

Spraw aby był to wyjątkowy czas i spędź go wspólnie z Elements Hotel & Spa. Sprawdź nasza wyjątkową ofertę i zarezerwuj pobyt w terminie 28.04-03.05. Przekonaj się o pięknych i beztroskich chwilach spędzonych w Górach Izerskich.

ZAREZERWUJ POBYT:

 Majówka w Górach z basenem

Dział rezerwacji indywidualnej
+48 75 629 99 90
rezerwacje@elements-hotel.pl