Odkryj magię wzlotu balonem nad malowniczym Świeradowem-Zdrój w sercu Gór Izerskich. Hotel Elements zaprasza na niezapomniane doświadczenie dla całej rodziny!

Lot balonem nad Świeradowem-Zdrojem – niezapomniana przygoda w Górach Izerskich!

Przygotuj się na ekscytujące wrażenia! Zapraszamy na niesamowity wzlot balonem nad pięknym krajobrazem Świeradowa-Zdroju u podnóża Gór Izerskich. Hotel Elements gwarantuje wyjątkowe chwile dla całej rodziny.

 

Wzlot balonem ponad górskie krajobrazy.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o podziwianiu z lotu ptaka cudownych górskich widoków? Nareszcie masz okazję przeżyć fascynującą przygodę wśród chmur i spełnić swoje marzenia! Wzlot balonem jest idealną odskocznią od codzienności dla poszukiwaczy niebanalnych przygód. Jest atrakcją nie tylko dla miłośników mocnych wrażeń, ale również dla par spragnionych niezapomnianej i romantycznej podróży. Możesz zaskoczyć ukochaną osobę wyjątkowym prezentem, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

 

Wznieś się i podziwiaj zachód słońca z lotu ptaka.

Inspirujące wzloty widokowe balonem nad górami Izerskimi, zielonymi lasami, kolorowymi polami oraz rzecznymi serpentynami oczarują Cię unikatowym krajobrazem. To wyjątkowa okazja do podziwiania piękna natury z zupełnie innej perspektywy. Wzloty balonami prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, dzięki czemu poczujesz się wygodnie i bezpiecznie. Hotel Elements wraz ze Ski&Sun gwarantują wyjątkowe wrażenia dla całej rodziny.

Wzlot balonem zaplanowany jest na dzień 13.08.2023 lub 14.08.2023.
Zobacz więcej…

Wzlot widokowy balonem – nie możesz przegapić takiej okazji!

Wycieczki balonem są idealnym sposobem na oderwanie się od codzienności. To świetna okazja do zrobienia wyjątkowych zdjęć, które będą pamiątką z tego wydarzenia, jak i również inspiracją. Wzlot balonem jest prawdziwie spektakularnym przeżyciem, które wprawi w zachwyt, oferując niecodzienne wrażenia. Wznieś się do góry i podziwiaj panoramiczne widoki. Zobacz, malowniczy krajobraz w blasku promieni słonecznych i odkryj jego tajemnice i piękno.