Nocne gondolowanie oraz Kino Letnie w ośrodku SKI&SUN

Witajcie miłośnicy nocnych przygód! Mamy dla was dwie wyjątkowe letnie atrakcje nocne, które sprawią, że gorące wieczory będą jeszcze bardziej magiczne i niezapomniane. Zapraszamy was na nocną kolej gondolową w Świeradowie Zdroju  oraz plenerowe kino letnie w malowniczym ośrodku Ski&Sun. U nas noc w górach to niezapomniane doświadczenie, a nocne niebo nad Polską jest u nas najpiękniejsze. 

Nocne jazdy na kolei gondolowej


Lubisz nocne wycieczki? Całoroczna gondola kurortu przekształca się w letnie miesiące w prawdziwą oazę nocnej rozrywki. Jeśli interesują Cię nocne atrakcje i wydarzenia, nie przegap dat kursów podniebnej kolejki. Możesz zobaczyć z rodziną lub przyjaciółmi malownicze widoki z lotu ptaka oświetlone blaskiem gwiazd aż do północy. To wyjątkowe doświadczenie pozwoli zanurzyć się w czarodziejską atmosferę nocnego nieba i pięknego regionu. Bilety na nocne jazdy kolejką gondolową kosztują jedynie 40 złotych za osobę, a podróż zapewni wam mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Terminy nocnego gondolowania w roku 2023
Obserwacja nocnego nieba oraz urokliwych terenów Świeradowa Zdroju w tym roku odbędzie się: 

  • 21 lipca, godziny 18:00 - 00:00;
  • 28 lipca, godziny 18:00 - 00:00;
  • 4 sierpnia, godziny 18:00 - 00:00.

Nocne kino letnie w plenerze!


To nie koniec naszych letnich atrakcji! Po powrocie z niesamowitej podróży gondolą zapraszamy was na Kino Letnie, gdzie będziecie mogli zrelaksować się przy filmie w plenerze. Usiądźcie wygodnie na leżakach, rozłóżcie kocyki i przygotujcie się na wyjątkowe nocne seanse kinowe pod gwiazdami.

Seanse filmowe w lecie 2023. Przygotowaliśmy dla was dwa niezwykłe filmy, które z pewnością zachwycą wasze serca:

  • 15 lipca, godzina: 20:00- "Dom Gucci";
  • 12 sierpnia, godzina: 20:00- "Elvis".

Nasz letni seans filmowy w plenerze pozwoli wam cieszyć się najnowszymi produkcjami filmowymi w atmosferze wakacyjnych wieczorów poza domem. Kino w plenerze to filmy przy delikatnym powiewie wieczornego wiatru i odgłosach natury. 

Strefa gastronomiczna dla nocnych odkrywców


Podczas nocnego gondolowania oraz seansu czeka na was także strefa gastronomiczna, która jest otwarta, aby stworzyć prawdziwie luksusowe chwile. Będziesz miał okazję skosztować przysmaków kuchni regionalnej oraz delektować się ulubionymi napojami w romantycznej atmosferze wieczoru. 

 

Letnie atrakcje 2023 - podsumowanie


Przejażdżka gondolą nocą oraz seanse filmowe pod gwiazdami na letnim kinie to absolutnie fantastyczne wydarzenia, które uczynią to lato niezapomnianym. Oświetlone krajobrazy i malownicze widoki podczas podróży gondolą zapewnią wspaniałe doznania dla rodzin i przyjaciół. To idealna okazja, by spędzić wyjątkowy letni wieczór w towarzystwie najbliższych, delektując się magią nocnego nieba i najlepszymi filmowymi produkcjami. Przygotujcie się na niezapomniane letnie doświadczenia w Świeradowie-Zdroju, które przyniosą radość i zachwyt wszystkim uczestnikom. Zapraszamy!