Planując lato w górach rodzice starają się znaleźć idealne miejsce w którym jednocześnie odpoczną a ich najmłodsze pociechy będą miały zapewnioną zabawę i wiele ciekawych atrakcji. Elements Hotel & Spa to doskonałe miejsce na wakacyjny wypoczynek w hotelu dla rodzin z dziećmi. To klimatyczny hotel w górach, oferujący komfortowe pokoje w standardzie 5***** oraz luksusowe apartamenty, zapewniający wiele udogodnień i atrakcji, które sprawią, że pobyt dla dzieci i ich rodziców będzie niezapomniany.

Elements Hotel & Spa to hotel z atrakcjami dla dzieci. Zapewnia bogaty program animacyjny dla dzieci w różnym wieku. Wykwalifikowani animatorzy organizują wiele zabaw i konkursów, które sprawiają, że dzieci są zaangażowane i zadowolone. Od mini-dyskotek i pokazów iluzji do warsztatów plastycznych i konkursów sportowych. U nas dzieci z pewnością nie będą się nudzić. 

Nasi goście i ich młodsze pociechy mogą skorzystać z oddzielnej strefy basenowej, która jest bezpieczna i nadzorowana przez wykwalifikowany personel. Hotel z basenem zewnętrznym to doskonałe miejscem do nauki pływania i spędzania czasu w wodzie w ciepłe wakacyjne dni. Elements Hotel & Spa to hotel z  placem zabaw dla dzieci, gdzie mogą bawić się na świeżym powietrzu, korzystać z huśtawek i zjeżdżalni.

Dla starszych dzieci stworzony został GAME ROOM CAMPUS. Na jego wyposażeniu znajdują się telewizory, konsole z szerokim wyborem gier oraz kreatywny kącik do rysowania. To tutaj każdy może dać się porwać najciekawszym przygodom, wyścigom i rywalizacji. To miejsce pobudzające wyobraźnię oraz zapewniające świetną zabawę.

Hotel Elements & Spa to również doskonałe miejsce dla rodziców, którzy pragną odpocząć i zrelaksować się. To nowoczesny hotel ze spa, oferujący masaże, zabiegi na twarz i ciało, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających gości. Rodzice mogą skorzystać z tych usług, podczas gdy dzieci są zajęte programem animacyjnym lub dodatkowymi atrakcjami.

Restauracja hotelowa to miejsce kreacji znakomitych dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dzieci mają do wyboru specjalne menu, dostosowane do ich upodobań i potrzeb. Menu restauracji hotelowej jest oparte na regionalnych produktach a serwowane dania zachwycają swoim smakiem i formą, natomiast przedstawienie ich na talerzu to prawdziwa kulinarna sztuka.

Hotel Elements & Spa to idealne miejsce na rodzinne wakacje w górach. Luksusowe pokoje i apartamenty, bogaty program animacyjny i wyśmienite jedzenie sprawiają, że ten obiekt jest doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi. W naszym hotelu rodzice mogą cieszyć się relaksem, a dzieci mają zapewnioną zabawę i niezapomniane wrażenia. Jeśli szukasz miejsca, gdzie można połączyć wypoczynek, zabawę i luksus, Hotel Elements & Spa jest odpowiednim wyborem dla Ciebie i Twojej rodziny.


SPRAWDZ NASZE SPECJALNE WAKACYJNE PAKIETY I ZAREZERWUJ POBYT:


•    RODZINNE WAKACJE W ELEMENTS
•    LATO PEŁNE ATRAKCJI
•    LATO W SUPER CENIE- ŚNIADANIA I OBIADOKOLACJE
•    LATO W SUPER CENIE- ŚNIADANIA

 
Dział rezerwacji indywidualnej:
+48 75 629 99 90
rezerwacje@elements-hotel.pl